Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zde můžete psát své názory, dotazy, příspěvky... :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

obecně

(ria, 28. 10. 2010 21:21)

ahoj všichni...já bych se se pro změnu připojila s připomínkou...chodíme na Zumbu od začátku, pokáždé jdeme včas, abychom chytly rozumná místa, pokaždé jsme vzorně přihlášené (v případě absence se odhlásíme) a poctivě tam čekáme frontu...pak přijde paní na poslední chvíli, stoupne si na místo, které už má být spíš mezera mezi dvěma (než místo pro další), do předních řad a šlape a obouchává kolegyni zprava i zleva. Nevím, ale pokud má něco fungovat, měla by se nějak dodržovat pravidla, slušné a fér chování a tím by se vyřešily i všechny problémy, o kterých píšete níže. Já bych byla pro rezervační systém na 35 lidí, 5 náhradníků a víc by tam prostě rezervační systém nepustil. Tělocvičnu asi nenafoukneme a pokud si budeme chtít alespoň občas zacvičit bez strkanic, musíme ctít pravidlo "kdo dřív přijde..".
Děkuji všem a doufám, že se na tom shodneme :-), myslím, že je zbytečné psát Katce stížnosti na nás samotné, protože tohle je o nás a naší disciplíně, ať je rezervační systém jakýkoli.

Re: Rezervace

(Katka H., 26. 10. 2010 19:52)

Ahoj Jani, už pracuju na novém systému rezervací, tak doufám, že ho co nejdříve zprovozním a přihlašování pak půjde razdva ;-)

Re: Rezervace

(Pavla, 27. 10. 2010 10:45)

Hezký den KOLEGYNĚ, chtěla bych říct, že přihlašování je skutečně adrenalin - s tím s Vámi souhlasím, ale mnohdy v důsledku nedisciplinovaných přihlášujících.
např.26.10.2010 bylo přihlášeno cca 50!!lidí a na Zumbu přišlo sotva 20?!A já osobně se dva dny!!po vyvešení rezervace na web zapisuji a jsem v pořadí nad 40!!Chodím téměř na každou hodinu a mnohdy na těch hodinách není ani 30 ženských, tak proč se také neodhlašovat??Když se mají dodržovat nějaká pravidla?
Pak bych chtěla také upozornit maminky - vím, že to není jednoduché, ale Kačka ještě chodí normálně pracovat na 8,5 hodiny a pak rychle běží cvičit s Vašimi ratolestmi a pak i s námi. Vážně jsem moc ráda, že takové cvíčo je -na vysoké úrovni a na Pardubice OPRAVDU levné!!

Děti na cvičení pro dospělé?

(Katka, 27. 10. 2010 10:14)

Ahoj Katko, Zumba je fakt super. Systém pro přihlášení bude určitě náročné vymyslet, ale doufám, že se to brzo povede. Myslím ale, že je věc, o které si tam maminky hodně povídají. Kapacita tělocvičny je celkem malá, teď co jsem byla dvakrát, tak nás tam bylo přes 40. Ale i to se dá s vypětím málo mávajících rukou a kratších kroků zvládnout, teda pokud se mi pod nohy neplete asi 4leté dítě,pak si to snad ani nemůžu užít. Bohužel si myslím, že cvičení je hlavně pro maminy, které se urvou z práce a od plotny, aby si v klidu zacvičily a nemuselý mít oči vzadu i v předu. Podle mého názoru někdo vymyslel cvičení pro děti mladší 15 let, které je adekvátní jejich věku? Hlavně také i tím se uvolní kapacita pro ty, které by se rády zapsaly. Prosím tedy, jestli by jsi se nad tím nezamyslela. I to je názor a ne jen můj. Jinak se moc těším na další hodiny "tělapotu" a tvůj neuvěřitelný elán a radost z toho cvičení. Hezký den Katka

Zumba - přihlašování

(Ilona, 24. 10. 2010 22:06)

Ahoj Katko,
Tvoje hodiny jsou skvělé a jistě vidíš, že sotva vyvěsíš nové termíny, během pár minut jsou všechny plně obsazené. Po dnešní zkušenosti s přihlášením bych měla jednu prosbu - mohly by se zájemkyně přihlašovat jednotlivě a nikoliv přihlašovat své kamarádky pod čísly x-z ? Dále začíná být zmatek v tom, že přestože sleduji předchozí číslo přede mnou, přihlásím se současně v určitou shodnou minutu s někým jiným a už je nutné učinit opravu, dále opravu opravy, atd... S tímto asi nic učinit nelze, viď? Zřejmě z důvodu tak obrovského zájmu o Tvé super hodiny bude řešení spočívat v něčem úplně jiném :-) Je nás prostě hodně takových, které jsme šťastné za to, že jsi nám umožnila si tak nádherně pravidelně zacvičit v blízkosti domova... :-)
Díky moc, Ilona

Re: Zumba - přihlašování

(Katka H., 25. 10. 2010 8:04)

Ahojda,
tak jsem teď veškeré rezervace na první listopadový týden přepsala, přepočítala a zpřehlednila..uf :-) Byl v tom opravdu zmatek :-(
Problém rezervací mě pronásleduje pořád :-( Vím, že toto není nejšťastnější způsob, ale na jiný jsem zatím nepřišla a to opravdu koukám a hledám, kde můžu.. ale budu vymýšlet dál.. snad něco co nejdříve vykoumu.
K přihlašování více míst najednou - nemyslím, že je to problém, akorát bych poprosila, abyste se mezi sebou domlouvaly, která z Vás to bude rezervovat, protože pak dochází k tomu, že někdo zarezervuje x-y a v zápětí to zarezervuje i kamarádka a pak zase x-y míst odhlašujete atd. atd.. tak prosím o domluvu :-)
Jinak jsem moooc ráda, že se Vám hodiny líbí a užíváte si je :-) A doufám, že se nám problém rezervací podaří co nejdříve rozlousknout..
Přeji pěkný den všem a ať to utíká v práci ;-)
Káťa

gratulace

(Šárka H., 16. 10. 2010 23:22)

Ahoj Katko, gratuluju k úspěchu ve volbách! :-)

Re: gratulace

(Katka H., 17. 10. 2010 10:00)

Šárko, děkuju! :-)

Zumba

(Jana K., 8. 10. 2010 15:29)

Ahoj Katko,
včera jsem byla na Tvojí první hodině zumby a i když moje pohyby určitě připomínaly polednici zkříženou s třtinou ve větru, náramně jsem si to užívala a endorfinů jsem měla celý večer na rozdávání. Těším se na příště a v pondělí s sebou beru i kamarádku. Díky, jsi skvělá!

stále mnoho lidí

(Ivana K., 8. 10. 2010 13:33)

Ahoj Katko a všichni příznivci zumby!
Ze zumby jsem opravdu nadšená, díky za bezvadné hodiny. Obdivuji Vaše každodenní nasazení a stálý úsměv. Je to opravdu příjemné vybití energie. Jediné, co by se mohlo vytknout, je velký počet lidí. Ten čtvrtek včera byl hodně narvaný. CCa 50 lidí! Nešlo by třeba nějak připomenout obecně pro všechny,že kapacita je 35 + - nebo napsat ceduli na dveře, nebo na net, aby si to ostatní uvědomili...Díky za pochopení, vím, že se snažíte maximálně vyjít všem vstříc (viz nová hodina v PO). :o)

Re: stále mnoho lidí

(Katka H., 8. 10. 2010 13:53)

Ahoj Ivi,
kapacita je daná na 35 lidí - je to na stránkách, u rezervací. Můžu to dát maximálně ještě zvlášť ke každé rezervaci. Je na každém, aby si odpočítal, zda je do počtu 35 lidí nebo není. Více bych mohla udělat to, že Vás budu po jednom odškrtávat z vytištěného seznamu, ale to bychom se za prvé zdržovali z hodiny a za druhé bych neměla seznam tak půl dne aktuální, protože už jsem v tělocvičně dávno před Zumbou..
50 lidí bych do tělocvičny nepustila :) včera jsem načárkovala 38, opravdu. Volnější hodina je v to ponděli od 20 h, tam nás zdaleka nebylo tolik... ;)
Takže opět prosím u všech o ohleduplnost a budu se těšit na další hodiny Zumby s vámi :)

středa

(Lenka, 27. 9. 2010 14:35)

Ahoj Katko, chci se zeptat, zda by nebylo možno přidat hodinu ZUMBY ve středu. O čtvrteční hodiny je největší zájem a je tam opravdu mnoho lidí. Možná by se zájem rozložil přiměřeně.
Předem děkuji za odpověď.

Re: středa

(Katka H., 27. 9. 2010 14:45)

Ahojda, teď jsem nově přidala jednu hoďku ZUMBY v pondělí od 20 h - už se na ni můžete hlásit, uvidíme, snad se zájem rozloží sem - pevně v to doufám.. Ráda bych, aby si Zumbu užili všichni, na všechny se dostalo a všichni byli spokojení :-) A nad středou ještě popřemýšlím ;-)

Re: Re: středa

(Lenka, 27. 9. 2010 16:48)

Katko, myslím si, že pondělní termín není dobrá volba. Už z toho pohledu,kdy chodí na ZUMBU převážně maminy od rodiny. Pondělí je rozjezdový den týdne, proto nejnáročnější pro každou maminu. Středa je "zlom týdne" a děti namají většinou úkoly! Ještě jednou díky za zvážení. Psychologicky bych volila středu, ale chápu, že i Ty máš svůj život......

Re: Re: Re: středa

(Katka H., 27. 9. 2010 21:51)

Zatím vyzkoušíme to pondělí (je to pro mě nejschůdnější...) a slibuju, že zkusím nějak vymyslet středu ;-)

Re: Re: Re: středa

(Šárka, 28. 9. 2010 15:13)

Lenko, nic ve zlém, ale není to fuk, jestli pondělí nebo středa? Kor když je ta pondělní hodina od 8, to už snad máte napsaný i ty nejdelší úkoly, ne?:-)Tak v pondělí zaměstnejte taťku. Buďme rády, že Katka našla alespoň nějakou hodinu navíc. :-)

Re: Re: Re: Re: středa

(Ria, 28. 9. 2010 21:00)

To souhlas :-), my například ve středu úkoly dostáváme :-)...
Katko, díky za vstřícnost..P.S. Myslím, že i kdyby jste přidala x hodin, stejně bude plno :-)

Re: Re: Re: středa

(Pavla, 8. 10. 2010 13:49)

Ano myslím si, že i Kačka má svůj život:o) a její maximální nasazení na Zumbě je úžasné!!!A kromě nás dospělých se věnuje prckům možná tedy i Vašim ratolestím což ji po 8 hodinách v práci, také časově omezí - Buďme ohleduplní:o)))))

mnoho lidí

(JANA, 17. 9. 2010 8:17)

Ahoj Katko, včera jsem byla na Zumbě 19 - opět to bylo super! Chtěla zeptat, zda neuvažujete o nějakém omezení počtu lidí (max 30). řekla bych, a určitě nejsem sama, že dneska už nás tam bylo fakt moc! Zumba je o uvolnění se a to jde dost těžko když se musíte pořád soustředit na to, abyste do člověka vedle.A to nemluvím, že většinou jsme začátečnice a kroky se stále učíme, a pořádně na Vás- instruktorku ani nevidíme! Jednak přes ostatní kolekyně a "zafuňené" zrcadlo
Mě osobně to dneska docela kazilo náladu...
Díky za nějaké vyjádření. Jana

Re: mnoho lidí

(Katka H., 17. 9. 2010 8:38)

Ahoj Jani,
děkuji za připomínku - kapacitu jsem omezila teď už na 35 lidí, včera to bylo opravdu moc. Je pravda, že byla navýšená kapacita - zkoušela jsem to, protože jak tak koukám na rezervace, tak někteří se bohužel ani neodhlásí a nedorazí a ti, co jsou pak "nad" limit, tak nedorazí proto, protože jsou "nad" limit.
Chtěla bych tímto poprosit všechny o kolegialitu a pokud víte, že nepůjdete, tak o odhlášení se.. Vím, že někdy do toho prostě něco vleze na poslední chvíli, ale zkuste to ;-)
Uvažuji i o přidání ještě třeba 1 lekce Zumby, aby vyšlo opravdu na všechny a všichni jsme si to opravdu užívali!
Tak snad nám to bude takto klapat a budu se těšit příští neděli ;-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102

následující »