Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zde můžete psát své názory, dotazy, příspěvky... :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: rezervace

(Katka H., 1. 11. 2010 12:42)

Ahoj Jani,
děkuju, jsem ráda, že konečně vše funguje jak má! Snad tomu bude tak i nadále :-)
Jinak i já přeju hodně elánu při hodině a nové energie po hodině :-))

rezervace

(Šárka, 31. 10. 2010 21:27)

Kačko, klobouk dolů, rezervace masakr, ale dobře udělaný.:)

Re: rezervace

(Katka H., 31. 10. 2010 21:33)

Šárko děkuju, snažila jsem se :-))) Tak snad to bude takhle konečně fungovat :-)

Re: Re: rezervace

(Šárka, 31. 10. 2010 21:36)

Pevně doufám..za nás i za tebe.:)hezký zbytek neděle, já jdu konečně zalehnout.:)

Re: Re: Re: rezervace

(Katka H., 31. 10. 2010 21:43)

Jojojo :-) Dobrou :-)

ZUMBA REZERVACE

(Katka H., 31. 10. 2010 21:26)

Holky, dávejte si, prosím, pozor na to, abyste nebyly v rezervacích psané vícekrát! Už to promazávám!! :-) Díky a pěkný zbytek neděle ;-)

PRO VŠECHNY

(Katka H., 29. 10. 2010 8:16)

Dobré ranko všem,
ráda bych ukončila tuto debatu s tím, že se budu snažit vše ještě více vylepšit a všem vyjít vstříc. Nerada bych, aby to tu dále jiskřilo :-)
1) rezervační systém - dnes na to sednu a zkusím to do neděle, než budu dávat večer další rezervace na internet, vyřešit.. Mělo by tam být jasně oddělené kdo je do 35 a kdo je náhradník. Tak mi držte pěsti!
2) Zumba pro děti - již delší dobu uvažuju a zvažuju speciální hodinku Zumby JEN a JEN pro dětičky "ZUMBA KIDS" - chtěla bych ji spustit už od listopadu (asi ne hned od začátku, ale co nejdřív), tak sledujte stránky a vše se dozvíte.. Tím pádem by se i oddělily hodiny Zumby pro děti a hodiny Zumby pro dospěláky.
Všem přeju pěkný, POHODOVÝ den a nadcházející víkend.
Mějte se :-) Káťa

Re: PRO VŠECHNY

(Šárka, 29. 10. 2010 10:10)

Ahoj Katko, díky za snahu a pevné nervy. Aspoň vidíš, jaký je o tvoje hodiny zájem.:-) Přeju pěkný den.

Re: PRO VŠECHNY

(Katka H., 29. 10. 2010 13:59)

Tak úkol č. 1 zdárně vyřešen (hurááá)!! :-) A v neděli večer spouštím nový rezervační systém - těšte se :-))

Re: Re: PRO VŠECHNY

(Martina, 29. 10. 2010 15:30)

Ahoj Káťo, jsi prostě skvělá,díky za skvělé hodiny i práci kolem toho :)..nádherný víkend a v neděli se těším na cvíčo i rezervaci :), určitě to bude fungovat a nikdo si nebude stěžovat

Re: Re: Re: PRO VŠECHNY

(Katka H., 29. 10. 2010 17:02)

Marťo děkuju, snad už to bude ke spokojenosti většiny :-)) Pěkný víkend ;-)

pro maminy

(Šárka, 28. 10. 2010 20:19)

Chtěla jsem poprosit maminy, co s sebou berou i starší děti, nešlo by, aby si chodily na nějaké dětské hodiny? Když se kouknu po sále, určitě je nás tam víc, které máme děti ve věku, že bysme je mohly brát s sebou, ale necháváme je doma. Proč? Z ohleduplnosti vůči ostaním. Je to cvičení pro dospělé, zájem je obrovský a Katka už hodinu přidala, zkuste na to brát ohled. Díky.

Re: pro maminy

(Mírně naštvaná mamina, 29. 10. 2010 8:01)

Dobré ráno, nevšimla jsem si, že by ve Svítkově byly hodiny Zumby pro děti. Pokud se pletu, prosím o sdělení času, kdy je Zumba pro děti. Předem děkuji......, za pochopení, že beru své dítko, na hodinu Zumby, která není věkově omezena.

Re: Re: pro maminy

(Šárka, 29. 10. 2010 10:08)

Snažila jsem se Vám to říct slušně, určitě je rozdíl mezi cvičením pro děti a dospělé, ale tady to je fakt více o té ohleduplnosti vůči ostatním. Sama vidíte, jaký problém mají dospělí. Moje dítko by taky rádo chodilo, ale prostě nepůjde, najdu mu jinou aktivitu. No, máme na to asi jiný náhled, mně by to prostě bylo blbý, Vám ne, takže společnou řeč asi nenajdeme.

obecně

(ria, 28. 10. 2010 21:21)

ahoj všichni...já bych se se pro změnu připojila s připomínkou...chodíme na Zumbu od začátku, pokáždé jdeme včas, abychom chytly rozumná místa, pokaždé jsme vzorně přihlášené (v případě absence se odhlásíme) a poctivě tam čekáme frontu...pak přijde paní na poslední chvíli, stoupne si na místo, které už má být spíš mezera mezi dvěma (než místo pro další), do předních řad a šlape a obouchává kolegyni zprava i zleva. Nevím, ale pokud má něco fungovat, měla by se nějak dodržovat pravidla, slušné a fér chování a tím by se vyřešily i všechny problémy, o kterých píšete níže. Já bych byla pro rezervační systém na 35 lidí, 5 náhradníků a víc by tam prostě rezervační systém nepustil. Tělocvičnu asi nenafoukneme a pokud si budeme chtít alespoň občas zacvičit bez strkanic, musíme ctít pravidlo "kdo dřív přijde..".
Děkuji všem a doufám, že se na tom shodneme :-), myslím, že je zbytečné psát Katce stížnosti na nás samotné, protože tohle je o nás a naší disciplíně, ať je rezervační systém jakýkoli.

Re: Rezervace

(Katka H., 26. 10. 2010 19:52)

Ahoj Jani, už pracuju na novém systému rezervací, tak doufám, že ho co nejdříve zprovozním a přihlašování pak půjde razdva ;-)

Re: Rezervace

(Pavla, 27. 10. 2010 10:45)

Hezký den KOLEGYNĚ, chtěla bych říct, že přihlašování je skutečně adrenalin - s tím s Vámi souhlasím, ale mnohdy v důsledku nedisciplinovaných přihlášujících.
např.26.10.2010 bylo přihlášeno cca 50!!lidí a na Zumbu přišlo sotva 20?!A já osobně se dva dny!!po vyvešení rezervace na web zapisuji a jsem v pořadí nad 40!!Chodím téměř na každou hodinu a mnohdy na těch hodinách není ani 30 ženských, tak proč se také neodhlašovat??Když se mají dodržovat nějaká pravidla?
Pak bych chtěla také upozornit maminky - vím, že to není jednoduché, ale Kačka ještě chodí normálně pracovat na 8,5 hodiny a pak rychle běží cvičit s Vašimi ratolestmi a pak i s námi. Vážně jsem moc ráda, že takové cvíčo je -na vysoké úrovni a na Pardubice OPRAVDU levné!!

Děti na cvičení pro dospělé?

(Katka, 27. 10. 2010 10:14)

Ahoj Katko, Zumba je fakt super. Systém pro přihlášení bude určitě náročné vymyslet, ale doufám, že se to brzo povede. Myslím ale, že je věc, o které si tam maminky hodně povídají. Kapacita tělocvičny je celkem malá, teď co jsem byla dvakrát, tak nás tam bylo přes 40. Ale i to se dá s vypětím málo mávajících rukou a kratších kroků zvládnout, teda pokud se mi pod nohy neplete asi 4leté dítě,pak si to snad ani nemůžu užít. Bohužel si myslím, že cvičení je hlavně pro maminy, které se urvou z práce a od plotny, aby si v klidu zacvičily a nemuselý mít oči vzadu i v předu. Podle mého názoru někdo vymyslel cvičení pro děti mladší 15 let, které je adekvátní jejich věku? Hlavně také i tím se uvolní kapacita pro ty, které by se rády zapsaly. Prosím tedy, jestli by jsi se nad tím nezamyslela. I to je názor a ne jen můj. Jinak se moc těším na další hodiny "tělapotu" a tvůj neuvěřitelný elán a radost z toho cvičení. Hezký den Katka

Zumba - přihlašování

(Ilona, 24. 10. 2010 22:06)

Ahoj Katko,
Tvoje hodiny jsou skvělé a jistě vidíš, že sotva vyvěsíš nové termíny, během pár minut jsou všechny plně obsazené. Po dnešní zkušenosti s přihlášením bych měla jednu prosbu - mohly by se zájemkyně přihlašovat jednotlivě a nikoliv přihlašovat své kamarádky pod čísly x-z ? Dále začíná být zmatek v tom, že přestože sleduji předchozí číslo přede mnou, přihlásím se současně v určitou shodnou minutu s někým jiným a už je nutné učinit opravu, dále opravu opravy, atd... S tímto asi nic učinit nelze, viď? Zřejmě z důvodu tak obrovského zájmu o Tvé super hodiny bude řešení spočívat v něčem úplně jiném :-) Je nás prostě hodně takových, které jsme šťastné za to, že jsi nám umožnila si tak nádherně pravidelně zacvičit v blízkosti domova... :-)
Díky moc, Ilona

Re: Zumba - přihlašování

(Katka H., 25. 10. 2010 8:04)

Ahojda,
tak jsem teď veškeré rezervace na první listopadový týden přepsala, přepočítala a zpřehlednila..uf :-) Byl v tom opravdu zmatek :-(
Problém rezervací mě pronásleduje pořád :-( Vím, že toto není nejšťastnější způsob, ale na jiný jsem zatím nepřišla a to opravdu koukám a hledám, kde můžu.. ale budu vymýšlet dál.. snad něco co nejdříve vykoumu.
K přihlašování více míst najednou - nemyslím, že je to problém, akorát bych poprosila, abyste se mezi sebou domlouvaly, která z Vás to bude rezervovat, protože pak dochází k tomu, že někdo zarezervuje x-y a v zápětí to zarezervuje i kamarádka a pak zase x-y míst odhlašujete atd. atd.. tak prosím o domluvu :-)
Jinak jsem moooc ráda, že se Vám hodiny líbí a užíváte si je :-) A doufám, že se nám problém rezervací podaří co nejdříve rozlousknout..
Přeji pěkný den všem a ať to utíká v práci ;-)
Káťa


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »